Start / Prasa

AQUABIOFARM Z CERTYFIKATEM PRIMUS NOMINATUS!

Portal internetowy Miasta i Gminy Trzcianka, 12 stycznia 2015r.

Aquabiofarm z Certyfikatem Primus Nominatus!

Miło nam poinformować, że Gospodarstwo Rybackie Aquabiofarm Sp. J. Pana Andrzeja Chęcińskiego, zostało laureatem konkursu zorganizowanego przez Radę Ekspertów Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji.
BCBC – prowadzi systematycznie audity rynkowe. Na bazie uzyskanych wyników oraz stosowanych powszechnie badań benchmarkingowych Rada Ekspertów typuje wybrane organizacje nominując je do międzynarodowego certyfikatu jakości „Primus Nominatus”(łac.) ”Nominowany Najdoskonalszym”(pol.). Certyfikat ten otrzymują tylko te firmy, dla których zarządzanie przez jakość stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług.
W edycji za rok 2014 wyróżnionych zostało dwadzieścia siedem firm, które po długotrwałej i wieloetapowej weryfikacji spełniły wymagające kryteria stawiane najlepszym podmiotom życia gospodarczego i publicznego. Wśród nich znalazło się właśnie Gospodarstwo Rybackie pana Chęcińskiego – mieszkańca naszej gminy.
Kapituła konkursu, przyznała mu Certyfikat Primus Nominatus „za dbałość o jakość chowu i hodowli ryb słodkowodnych oraz organizmów wodnych z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych i ochrony środowiska”. Tak prestiżowe wyróżnienie jest niewątpliwym powodem do dumy. Stanowi  dowód najwyższego, branżowego uznania i jest ukoronowaniem wieloletniej, ciężkiej pracy w dążeniu do jakości.
Panu Chęcińskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów! Ponadto cieszymy się, że poprzez swoją działalność wywiera pozytywny wpływ na rozwój lokalnego i krajowego życia gospodarczego i współtworzy korzystny wizerunek Gminy Trzcianka.