Start / Prasa

NOMINOWANY NAJDOSKONALSZYM

Samorządowy Serwis Informacyjny Urzędu Miejskiego w Obornikach Wlkp. 10 kwietnia 2014r.

poniższe źródło ze strony: Samorządowy Serwis Informacyjny Urzędu Miejskiego w Obornikach Wlkp.

Podczas sesji Rady Powiatu Obornickiego Starosta Adam Olejnik wręczył list gratulacyjny Leszkowi Szudrowiczowi z Tłukaw, który zdobył certyfikat jakości  wraz ze statuetką „Srebrny Primus Nominatus” – Nominowany Najdoskonalszym.

Certyfikat „Primus Nominatus” to wyróżnienie przyznawane przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji tym firmom, dla których zarządzanie przez jakość stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług.
– Jest mi niezmiernie miło, że w grupie laureatów została wyróżniona osoba
z powiatu obornickiego, która po długotrwałej i wieloetapowej weryfikacji spełniła wymagające kryteria stawiane najlepszym podmiotom życia gospodarczego i publicznego. Pana gospodarstwo rolne osiągnęło miano laureata za wysoki poziom kompetencji  w zakresie produkcji trzody chlewnej oraz za troskę o właściwie warunki bytowania zwierząt. Jestem przekonany, że to zaszczytne wyróżnienie przyniosło wiele satysfakcji i będzie stanowiło inspirację do dalszej pracy – mówił m.in. starosta Adam Olejnik.

Gratulując,  starosta złożył Panu Leszkowi Szudrowiczowi życzenia wszelkiej pomyślności, szerokich perspektyw rozwoju, kolejnych, równie udanych lat działalności oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.