Start / Prasa

NOWY TOMYŚL – DOSKONAŁY CERTYFIKAT

NaszeMiasto.pl, wrzesień 2009

2009-09-15

Burmistrz na ręce właściciela Bogdana Chadaja przekazał gratulacje z okazji przyznania firmie Chadmet certyfikatu i znaku „Primus Nominatus” („Nominowany Najdoskonalszym”) za profesjonalizm i terminowość oraz stosowanie nowoczesnych technologii w zakresie obróbki metali.

Certyfikat i znak przyznane zostały przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji w Poznaniu w ramach Konkursu Jakości „Primus Nominatus”, który oparty jest na modelowym rozwiązaniu Narodowej Nagrody Jakości im. Malcolma Baldrige’a, która promuje efekty pracy najlepszych podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych, które dostosowują się do międzynarodowych, światowych standardów.   Burmistrz podkreślił, że uzyskanie tego certyfikatu i znaku stanowi wielkie wyróżnienie, tak dla firmy, jak i dla całego środowiska nowotomyskiego. Fakt ten sprzyja bowiem budowaniu korzystnego wizerunku miasta i gminy w skali zarówno Wielkopolski, jak i całego kraju. Podczas wizyty Bogdan Chadaj oprowadził burmistrza po zakładzie i pokazał cały ciąg technologiczny oraz park maszynowy. Opowiedział też o wytwarzanym przez firmę asortymencie i rynku zbytu.
Warto zatem wiedzieć, że firma „Chadmet” specjalizuje się w produkcji oraz usługach obróbki metali ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb przemysłu meblowego i samochodowego.  Jej wyroby charakteryzują się wysoką jakością, która jest zapewniona przez materiały najwyższej klasy, szeroki park maszynowy oraz wyszkoloną i doświadczoną załogę, liczącą około pięćdziesięciu osób.
Na rynku obróbki metalu firma istnieje już od 1982 roku. Wyroby firmy Chadmet spotkać można w wielu miejscach, między innymi w produktach firm SteMeb, Logistic oraz w sieci sklepów IKEA na całym świecie, gdzie wchodzą w skład biurek, szaf, wieszaków, półek czy regałów.

źródło treści i zdjęcia ze strony NaszeMiasto.pl