O nas

Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji jest jednostką partnerską niemieckiej organizacji TUV i świadczy usługi o wysokich walorach profesjonalnych, na poziomie spełniającym potrzeby oraz oczekiwania klientów. Biorąc pod uwagę dążenie przedsiębiorstw do osiągnięcia sukcesu na rynku oraz zachowania zadowolenia swoich klientów, BCBC doradza, wspiera, potwierdza i wyróżnia podmioty w zakresie szeroko pojętej problematyki jakościowej.

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów, który charakteryzuje się specjalistyczną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, które zostały zdobyte podczas wielu szkoleń czy wdrożeń  kompleksowych rozwiązań systemowych , pozwala wesprzeć przedsiębiorstwa w doskonaleniu zarządzania oferując najdoskonalsze sprawdzone Programy Doskonalenia Przedsiębiorstw w obszarze projektowania, wdrażania i doskonalenia systemów jakości oraz zarządzania, zgodnych z obowiązującymi normami.

Zapewniamy wsparcie i przeprowadzenie przez cały etap wdrożenia łącznie z certyfikacją oraz pomoc w samodzielnym zarządzaniu systemem podczas codziennego trybu pracy. Do każdego przedsiębiorstwa podchodzimy indywidualnie mając na uwadze specyficzne potrzeby różnych branż.