Start / O nas

Kariera

Cieszymy się, że zainteresowałaś/łeś się pracą w naszej firmie. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś złożyć swoją aplikacje prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym.

Zasady rekrutacji w Branżowym Centrum  Badań i Certyfikacji są jednakowe dla wszystkich kandydatów. Najważniejsze dla nas są: Twoja osobowość i potencjał rozwojowy.
Cenimy kandydatów, którzy mogą pochwalić się nie tylko osiągnięciami zawodowymi, ale również uczestnictwem w różnego rodzaju przedsięwzięciach, gdzie inicjatywa i konsekwencja mają decydujące znaczenie w osiągnięciu zamierzonego celu. Jeśli Twoje dokumenty aplikacyjne zostaną ocenione przez nas pozytywnie i w danym momencie będziemy posiadać wakat, to zaprosimy Cię rozmów kwalifikacyjnych. Po rozmowach kwalifikacyjnych, na podstawie informacji uzyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego, podejmiemy decyzję o wyborze Kandydata, odpowiadającego naszym oczekiwaniom.
Gwarantujemy, że informacje uzyskane od Kandydatów w trakcie procesu rekrutacji pozostają tylko do naszej wiadomości. Powierzone dokumenty zabezpieczamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Stosownie do wymogów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy Pana /Panią, że:

  • Administratorem danych jest Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji w Poznaniu;
  • Dane są zbierane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych;
  • Dane nie będą udostępniane osobom trzecim;
  • Przysługuje Panu /Pani prawo do wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania;
  • Podanie danych jest dobrowolne.