Start / Prasa

Wrzesińska firma Efekt wyróżniona

Źródło: Wiadomości Wrzesińskie 01.02.2020

Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji ogłosiło wyniki zeszłorocznej edycji certyfikatu „Primus Nominatus„. Wśród wyróżnionych znalazła się jedna firma z Wrześni.

To firma sprzątająca Efekt z siedzibą przy ul. Kosynierów. Efekt otrzymał certyfikat jakości „Złoty Primus Nomunatus” za profesjonalizm, sprawność organizacyjną i terminowość w realizacji usług kompleksowego sprzątania budynków i obiektów przemysłowych.

BCBC przyznało jeszcze indywidualne wyróżnienie „Menedżer Jakości” dla jednej z osób zarządzających wrzesińską firmą – konkretnie dla pani Lucyny Wleklińskiej. W sumie BCBC wyróżniło 20 firm spośród 76 zgłoszonych uczestników.

– Są to podmioty szczególnie zasłużone dla tworzenia i kształtowania jakości w regionach których działają. To organizacje, które potrafią stworzyć dobry wizerunek jakości w oczach swoich klientów, nadając wytwarzanym produktom i usługom coraz to lepsze cechy jakościowe w zakresie technicznym, użytkowym, estetycznym i ekonomicznym – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Fot. e-efekt.com.pl